listopada 30, 2014

25. Świąteczne akcenty

25. Świąteczne akcenty
Witajcie!
Notka dopiero teraz, ostatnio naprawdę nie mam czasu nic robić, a tym bardziej robić zdjęcia i je tu wstawiać. 
Zaczęłam robić świąteczne kolczyki, w planach mam jeszcze zawieszki, ale co dokładnie zrobię - czas i chęci pokażą..Zakochałam się ostatnio w bombkach karczochowych! I pod wpływem chwili zaczęłam je robić ;D Co prawda leży jedna z niedokończoną górą, bo ciągle się zastanawiam jaki 'pióropusz' jej zrobić, ale myślę że jak na pierwszą nie jest najgorsza ;) 
  

A jak tam u Was przygotowania świąteczne? 
Czas tak szybko leci, niedawno koniec wakacji był a tu już za ponad 3 tyg Święta! :o
Trzymajcie się cieplutko!

listopada 04, 2014

24. Sówkowe cosie

24. Sówkowe cosie
Witajcie!
Uff, udało mi się nie napisać kolejnego posta po miesiącu - jakiś sukces :D Do tego zamiast oczywiście się uczyć, zmieniłam nagłówek na blogu, jakoś tamten mi nie odpowiadał. Co o nim sądzicie? Niestety dzisiaj nie przybywam z wieloma rzeczami, są to tylko sówki, które już jakiś czas temu zostały zrobione i czekały na dodanie bigli. 
Robiłam je z jakiegoś tutoriala, ale kurczę obecnie nie pamiętam gdzie on był - jak wiadomo tam wyglądał na mega prosty i przepiękny, ale cóż, póki co muszę zadowolić się takimi sówkami :) 
Tymczasem co u mnie? Z powodu wczesnej ciemności na dworze nic mi się nie chce, mam kompletnego lenia, najchętniej zawinęłabym się w koc z kubkiem kakao i oglądała filmy, zwłaszcza że od pewnego czasu mam do tego wspaniałą kompankę 
Copyright © 2016 Handmade i inne... , Blogger