września 23, 2014

22. Styl 'boho'

22. Styl 'boho'
Witajcie!
Nie będę się tłumaczyć, tylko przejdę do rzeczy - otóż w końcu odważyłam się zrobić coś do czego długo się zbierałam i w sumie chyba nie wyszło mi tak źle, co o tym sądzicie? :)
Z tego co wiem to ten styl nazywa się 'boho'? Tak mi się wydaje... Chyba poświęcę mu trochę więcej czasu ;))

A tu moja współlokatorka od tygodnia :D


 Ma około 3msc. Póki co kotka idealna - cichutka, nie gryzie i nie drapie, cichutko miauczy, schludna i ciągle chce być miziana. Ah, nie lubiłam kotów ale chyba zaczynam się w nich zakochiwać...


września 03, 2014

21. Koty, kotały i kotki...

21. Koty, kotały i kotki...
Coś ciężko mi pisać w miarę krótkich odstępach czasowych, jednak trochę się działo jak zwykle... ;p
Zacznijmy od tego że byłam 2tyg w Chorwacji, w następnym poście może wstawię zdjęcia, bo to przepiękny kraj, byłam tam już 4 razy i to na pewno nie był ostatni raz! 
Aktualnie rozpoczęłam akcję 'Ratuj koty' czyli staram się łapać małe kocięta u mnie na działce i znaleźć im dom, gdyż istnieją osoby które te maleństwa po prostu zabijają, nie wiem jak tak można..
Oto pierwsze maleństwo, które trafiło do mojej babci - zwie się Zuzia :DDopiero jedno ponieważ kolejne gdy chciałam wziąć żałośnie zamiauczało i mamusia rzuciła się na ratunek czyt. poharatane dwie ręce + nogi i brzuch ;P


A może ktoś z Was chciałby przygarnąć małego koteczka z Trójmiasta? :)

Dodatkowo zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania super nagrody, zwłaszcza jeśli interesujecie się zabawą z paznokciami ;) :

http://polish-my-nail.blogspot.com/2014/09/paznokciowe-rozdanie.html

Copyright © 2016 Handmade i inne... , Blogger